Lennart Jirlow Millenium
2017-02-15
440404
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936), "Millenium", signerad L. Jirlow, 1046/1999, färglitografi, bildmått 57x71 cm