Stanislaw Zoladz färglitografi
2017-02-16
440400
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952), Nybrokajen, signerad Stanislaw Zoladz, 1998, 323/350, färglitografi, bladstorlek ca 44,5 x 62 cm