Bordslampa jugend
2017-02-14
440386
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSARMATUR, jugend, 1900-talets första hälft, smidd stomme med skärm i opalglas, höjd ca 50 cm
Visst slitage