Skål på fot silver
2017-02-14
440376
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL på fot, silver, Stockholm 1800-talets senare hälft, nyrokoko, otydliga stämplar, höjd 18 cm, vikt ca 251 g