Fat Kina porslin
2017-02-14
440318
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, Kina, porslin, dekor i emaljfärger, 1900-tal, diameter 33 cm
Nagg