Kannor i cloisonné
2017-02-14
440316
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANNOR 1 par, Kina, 1800-tal, cloisonné, dekor av blommor och fladdermöss, höjd 26 cm
Omfattande skador, lagningar, bortfall