Brädspel 1800-tal
2017-02-12
440176
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRÄDSPEL, 1800-tal, utfällt läge, 30 brickor, ca 83x37 cm
SLitage, skador