Penselvas Kina
2017-02-12
440172
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PENSELVAS, gjutjärn, Kina, 1900-tal, reliefdekor, botten avtagbar, höjd ca 29 cm
Slitage