Theo Tobiasse
2017-02-12
440166
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, 130/175, färglitografi, ca 49x66 cm