Theo Tobiasse
2017-02-12
440165
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, 169/171, färglitografi, bladmått ca 45x55 cm