Såskarott med slev
2017-02-12
440154
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SÅSKAROTT, SÅSSLEV, 2 dlr., sterlingsilver, Peru, 1900-tal, träskaft, hamrad dekor samt blad, bär stämplar, längd ca 26 cm, vikt ca 237 g
Smärre slitage