Nils Kölare olja
2017-02-14
440142
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NILS KÖLARE (1930-2007): Hekate, signerad och daterad N. Kölare -86, olja på duk, ca 80x100 cm
Skador, slitage/tryckmärken