Stellan Mörner färglitografi
2017-02-12
440100
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896 -1979): Komposition, signerad Mörner, 115/360, färglitografi, bladmått ca 50x65 cm
Oramad