Berta Hansson etsningar
2017-02-12
440092
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTA HANSSON (1910-94): (2), Barn, signerade, 8/30 resp. 92/200, etsningar, bladmått ca 21x29, resp. 40x33 cm, oramade