Bordslampa 1800-tal
2017-02-12
440066
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, glas, 1800-talets andra hälft, med dekor av flicka och hund, höjd ca 64 cm med skärm