Orientmatta
2017-02-18
440045
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, ull på ullvarp, ca 140x117 cm
Slitage, mindre skador, skadaor/spår av malangrepp