Smycken 3 dlr 18 k guld
2017-02-16
439977
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BROSCHNÅL, pärlimitation, RING, glasstenar, BROSCH, 18 k guld, ringstorlek ca 20 mm, totalvikt ca 8,1 g
Bruksslitage, mindre repor