Ljuskrona i venetiansk stil
2017-02-12
439974
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA med fem ljusarmar, venetiansk stil, 1900-talets första hälft, höjd ca 70 cm
enstaka nagg kan förekomma