Orientmatta
2017-02-18
439961
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, sydpersisk, Afshar, ca 155x129 cm
Skador, slitage, skador/spår av malangrepp