Pierre Olofsson färglitografi
2017-02-11
439919
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, färglitografi, 27.37, ca 39x44 cm