Esaias Thorén litografi
2017-02-11
439918
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ESAIAS THORÉN, (1901-1981): Ögat, signerad och daterad Esaias Thorén -80, 24/280, färglitografi, 40x30 cm