Olle Bonnier litografi
2017-02-11
439910
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE BONNIER (född 1925): "Det förklädda djuret", signerad Olle Bonnier, EA, färglitografi, bladstorlek 56x76 cm