Olf Greder färglitografi
2017-02-11
439889
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ULF GREDER (född 1949): Place S:t Claire, signerad Ulf Greder, numrerad 342/360, bladstorlek ca 85,5x102 cm. Oramad