Angelica Wiik, färglitografi
2017-02-11
439885
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Madonna", signerad och numrerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, bildmått ca 50x21 cm