Oljemålning vintermotiv
2017-02-11
439884
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Vintermotiv, signerad och daterad H S A 1911, olja på duk, ca 44x68 cm