Elis Ryberg färglitografi
2017-02-11
439882
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985), Mosebacke Torg, signerad Elis Ryberg, 89/360, färglitografi, ca 44x54 cm. Oramad