Angelica Wiik färglitografi
2017-02-11
439879
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nospuss", signerad och numrerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 55 x30 cm