Alfred Moullion oljemålning
2017-02-11
439877
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALFRED MOULLION (1832-1886): Naturbild mot S.t Malo, Bretagne, olja på pannå, signerad och daterad A Moullion 1880, ca 25x39 cm