Yrjö Edelmann
2017-02-11
439876
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelman, med dedikation, färglitografi, bladmått ca 88x61 cm