Einar Jolin oljemålning
2017-02-16
439810
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Porträtt, signerad och daterad Jolin 1975, olja på duk, ca 46x38 cm