Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
KARAFF, DRICKSGLAS, 1900-talets första hälft, räfflat glas, slipad stjärnbotten, montering i nysilver, höjd ca 14-25 cm
Smärre fotnagg på kannan
439716
2017-02-11