Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2017-02-10
439700
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): stadsbild med diskuterande män, signerad och daterad F W Odelmark 1889, olja på duk, 78x53 cm