Moccaservis Kina
2017-02-11
439665
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MOCCASERVIS, 9 dlr, 1900-talets första hälft, Kina, förgylld dekor, besående av: 6 koppar på fat, gräddkanna, sockerskål, moccakanna, kannans höjd 12 cm