William Nording Stockholm
2017-02-16
439648
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLIAM NORDING (1884-1956): Stockholm i vinterskrud, signerad W. Nording, olja på pannå, ca 33x26 cm