Arthur Percy Blå Vinranka
2017-02-11
439619
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARTHUR PERCY, "Blå Vinranka", servis, ca 20 dlr, bestående av: 7 mattallrikar, 3 desserttallrikar, 4 assietter, 4 bärfat, 2 uppläggningsfat, mjölkkanna samt terrin med nagg medföljer
Krackeleringar, missfärgningar, glasyrnagg kan förekomma