Hans Larsson oljemålning
2017-02-15
439617
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS LARSSON (1910-1973), Nature Morte, signerad och daterad Hans Larsson 58, olja på duk, ca 32x51 cm