Pär Lindblad oljemålning
2017-02-15
439615
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PÄR LINDBLAD (1907-1981): "Liten flicka", signerad Pär Lindblad, olja på pannå, ca 19x15 cm