Armband 18 k guld
2017-02-13
439588
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARMBAND, 18 k vitguld, längd ca 17,5 cm, vikt ca 11,2 g
Bruksslitage, flertaler repor