Oljemålning 1800-tal
2017-02-15
439561
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Piprökaren, olja på duk, ca 33x27 cm
Dukskador, krackeleringar