Carl Einar Borgström
2017-02-11
439419
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL EINAR BORGSTRÖM, ljusstakar, 1 par, Ystad Metall, i form av liljor, monogramsignerade CEB, mässing, höjd 8 cm
Slitage