Hilding Linnqvist Färg och Form

Klubbat för:

31 000 SEK

30 000 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): "Rosor i venetiansk vas", monogramsignerad, olja på pannå, ca 60x37 cm.

439407

2017-02-17