Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-02-09
439362
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med väderkvarnar, olja på pannå, 21x30 cm