Georges Braque litografi
2017-02-09
439280
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: ´´Comportier´´, signerad i plåten, litografi, 1961, bildmått 33x26 cm
LITTERATUR: Maeght No 1012