Olle Olsson-Hagalund färglitografi
2017-02-09
439258
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): "Nyckelpigan", signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 218/360, färglitografi, 35x53 cm
Se sidan 373
Gulnad