Bordslampa Light up the dark
2017-02-13
439251
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, förgylld brons samt marmor, 1800-talets slut, totalhöjd inkl skärm ca 63 cm
en men avslag på fot