Gustav Anckarswärd oljemålning
2017-02-18
439201
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GUSTAF ANCKARSWÄRD (1792-1878): Landskapsmotiv, olja på duk, 58x80 cm
Dukhål, krackeleringar