Takarmaturer mässing Light up the dark
2017-02-13
439157
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATURER, 1 par, mässing, 1950-tal, kupor i opalglas, totalhöjd ca 59 cm
Slitage