Thea Ekström blandteknik
2017-02-13
439142
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEA EKSTRÖM (1920-1988), Komposition, signerad och daterad Ekström 4 XI 62, blandteknik på papper, ca 27x22,5 cm