Seton Ekolsund frontstycke turkmensk
2017-02-15
439137
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TEXTIL, FRONTSTYCKE, turkmensk, antik, ca 89x160 cm
Senare fransar, lagningar, slitage