Uno Vallman oljemålning
2017-02-09
439055
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition med figur, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 16x22 cm